Hieronder vindt u het programma voor 2022.

Nr. Tuinbezitter Adres Kunstenaar/Hobbyist Kunst/Hobby
1 De Brasserie (28 mei) Westerstraat 164 Klaas de Jong Olieverfschilderijen
Madelon de Jong Abstracte schilderkunst
Rianne de Jong Wol vilten
2 Annet Langedijk (14 mei) Oude Gracht 13 Annet Langedijk Acryl schilderijen, wenskaarten en gedichtenboekjes van Trooost
3 Marjan de Vries Oude Gracht 23 Tryntsje Kok-Akkerman Schilderijen op hout en doek en acryl schilderijen
Willy Politiek-De Vries Papierschilderijen in collagetechniek en powerart
4 Hans en Ina Tol Noorderboerenvaart 5 Matti Kraay Abstracte kunst
Renske Reus Tekeningen
5 Elfi Edwards (14 mei) Oude Gracht 47 Elfi Edwards Gedrukte kaarten van eigen werk, kleinkunst voor tuin in diverse technieken
Songs of Gold Zang, muziek
Dineke Pieterzs Pastelkrijt schilderijen, wassen dieren
Gerda Hokkeling Schilderijen
Ilona Palásthy Brons, pentekeningen en kleiwerken
Lida Hofstede Acryl schilderijen, aquarellen, monoprints en potloodtekeningen
Monique Sommers Keramiek
Nicole Boerema Tekenkunst
6 Ageeth Vriend (14 mei) Oudegracht ingang Venuslaan 66 Ab van der Tol Oma's servieskast
Anna Stringer (14 mei) Beeld- en ornamentsnijder in hout
Corina Sas Sieraden van bestek en creatieve beelden van keramiek
Loes Molenaar Beelden van keramiek
Nanda Hooijmans Diverse cadeautjes
7 Merike Frese Drie Zalmen 4 Jaap Jongejans Aquarellen van landschappen en boten
8 Arie en Yvon Haakman-Rienderhoff Venuslaan 74 Yvon en Ilse Rienderhoff Tassen, verkoop rotsplanten
Dick Morriën Pentekeningen
Anna Stringer (28 mei) Beeld- en ornamentsnijder in hout
9 Margriet Ursem Hemeltje 13 Margriet Ursem Aquarellen
10 N. Groen-Kooiman Hemeltje 14 N. Groen-Kooiman Borduurwerk
11 Jack en Minzien Burger Oude Gracht 67 Lucie van Vliet Vlinderdoosjes, 3D kaarten, slingers
Piet Visser Schilderijen
12 Sacha en Uco Soeverein Exterpad 18 Tineke Vorst Keramiek
Paulus Potter Schilderijen
13 Annie Langedijk Hoenderpad 5 Annie Langedijk Papierknipkunst en kaarten
14 Andrea Botman-Groen Hoenderpad 19 Andrea Botman-Groen Aquarellen
15 Mevr. Bart Handvastwater 25 Mevr. Bart Acryl schilderijtjes en fimo poppen en boetseer figuren
Inge Zimmerman Quilts
Rina de Jong Poppenkleertjes
Willy Pickers- Schilderen is Doen Abstracte schilderijen
Crea Cornelia Zelfgemaakte duurzame Tassen
16 Jitty Bijl Handvastwater 19 Cindy van Es Gehaakte knuffels en kraampresentjes
Elly Maris-van Wel Schilderijen
Liesbeth over de Linden Sieraden, kaarten, geborduurde en opgemaakte gaasbakken
Marieke Rezelman Mozaïk, kralencollage
Yvonne Noorman (28 mei) Schilderen van kunstzinnige kaartjes en schilderijen
17 Alice de Vries (14 mei) Handvastwater 17 Dieneke Blauw Keramiek, schilderwerk
18 Evert Mantel Venuslaan 1 Loes Robbemond Sieraden en andere objecten van gerecycled materiaal, voorn. Fietsbanden
19 Cora en Cees van Til Venuslaan 21 Pamela Rood Tekeningen en miniaturen, knutsels en hamsterhangers
Ton Rood Bonte verzameling treinspullen
20 Ina en Niels Singeling (14 mei) Oude Gracht 28 Ina Singeling Ruimtelijk vilt
Bep Visser Keramiek
Marjan Westplat Beelden
Nel Stam kaarten
21 Ellen Mos Heiligeweg 21 Brenda Carpita Schilderen, haak- en breiwerk
Lineke Postel-Knukkel Gehaakte spullen, schilderijen
22 Astrid Bakker-de Jong Heiligeweg 3 Astrid Bakker-de Jong Eigengemaakte jam
Marie Ellen Jak Schilderijen
23 Hans de Jong en Dinie Langedijk Noordergracht 40 Afra Doodeman - van der Gulik Keramiek, schilderijen en breiwerk
Gea Koning Haakwerk van poppen/kraampresentjes tot enkele dekens
24 Peter Frölich Noordergracht 60 Juul Mulder Analoge Collages
Sietske Hilverda Mandela's ontwerpen en inkleuren
Wendy Veerbeek Schilderijen en kaarten van IJsselmeergezichten, Hoorn en omstreken
Wil Oud (28 mei) Keramiek
25 Martijn Zentveld en Debbie Bakker Noordergracht 56 Fien Kaldenbach Acryl schilderijen
Wil Schuurman (14 mei) Kussens & Zo
Yvonne Bakker Schilderijen
26 Leo Stavenuiter Noordergracht 68 Bets Deen Veelzijdig keramiek
G. J. ten Haken Houtdraaiwerk
Groei en Bloei afd. Enkhuizen Promoten Groei en Bloei, planten verkoop
27 Sylvia Hokkeling Handvastwater 36 MJ Creates by Martine Jesmonite
Michiel Ebbelaar Bijzondere vogelhuisjes
28 Aafke Blauw Handvastwater 46 Franz C. Hugens Fotografie
Tineke Pilkes Schilderijen en aquarellen
29 Richard van Ark Kruislaan 51 Dewi Taman-de Wit Dot painting Amina
Ramona de Wit-van Ark Pastelschetsen