Hieronder vindt u het programma voor 2018. Onderaan de pagina vind u de locaties weergegeven op een kaart.

Nr. Tuinbezitter Adres Kunstenaar / Hobbyist Kunst / Hobby
1 De Brasserie Westerstraat 164 M. Cadzand-Komen Acryl en olieverf schilderijen
Mevr. Koster-Komen Geborduurde an 3D kaarten
M. Ruiter-Komen Schilderijen, keramiek en aparte sieraden
2 Annet Langedijk Oude Gracht 13 Annet Langedijk Troost gedichtenbundels en wenskaarten
Susan Keene Keramiek
3 Suzanne Kruisdijk Oude Gracht 19 Suzanne Kruisdijk Schilderijen, collages en tekeningen
4 Marjan de Vries Oude Gracht 23 Willy Politiek-de Vries Pover art en papierschilderijen in collagetechniek
5 Cora en Cees van Til Venuslaan 21 Ton Rood Wagonladingen voor treinwagons spoor G
Pamela Rood Miniatuur gerechtjes van fimo klei en schilderijen
6 Annelies Goos en Tino Haakman Exterpad 24 Loes Gerardts-Molenaar (19 mei) Keramiek
Corina Sas (19 mei) Sieraden van oud bestek
Ina Teunen Weven en vervaardigen tassen
Bets de Vries-Dekker Keramiek
Michel Wentink Aquarel en olieverfschilderijen
Djoke Bos Patchwork en met stof beklede dozen
7 Ageeth Vriend Oudegracht Jan-Willem Dekker Fischertechniek kermisattracties
Seniorenschool Schilderijen
Wil Oud (19 mei) Keramiek
Loes Robbemond Div. objecten van gerecyclede materialen, vnl fietsbanden
Jeanet Saueressig Handgevormd keramiek
8 Arie en Yvon Haakman-Rienderhoff Venuslaan 74 Yvon en Ilse Rienderhoff Tassen. Baby Born kledingcollectie en verkoop rotsplanten
Sietske Gouwman Kleurrijke beschilderde papiercollages
Johan Gouwman Keramiek
Marijke Zijlstra-Rienderhoff Miniatuur huiskamers en winkeltjes
9 Roland Willmann Drie Zalmen 6 Jutta Schacht Schilderijen
10 Kim van Lieshout (19 mei) Molenweg 80 Kim van Lieshout Keramiek
Nel Kuin (19 mei) Keramiek
11 Margriet Ursem Hemeltje 13 Margriet Ursem Aquarellen
12 Rodger van de Akker en Sylvia Herkel Hemeltje 4c Julia van den Akker Keramiek
Gerda Derksen en Marjon Klokkemeijer Origami
13 Peter en Hilda Groot (19 mei) Oude Gracht 67 Henk Groot (19 mei) Schilderijen
14 Fam. Burger Oude Gracht 61a Lucie van Vliet 3D kaarten en doosjes maken (papier)
Piet Visser Schilderijen
15 Fam. Stelwagen Oude Gracht 71 Jaap Stelwagen Schilderijen
16 Henneke van de Wateringen Exterpad 24 Lisa Hoogeveen 3D herinneringsschilderijen
17 Q en Annie Langedijk Hoenderpad 5(stoep) Barbara Moody Schilderijen
18 Jan de Graaf (26 mei) Hoenderpad 14 Groei en Bloei (26 mei) Plantenverkoop/Ledenwerving
19 Johan en Anneke Sijtsma Hoenderpad 16 Johan en Anneke Sijtsma Beelden van powertex
20 Tinie Bart Handvastwater 25 Yvonne Bakker Acryl schilderijen
Bets Deen Keramiek
Marijke Engels-Freeke Glassieraden
Marja Wijnberg (19 mei) Schilderijen
Merel Zeij Bronzen beeldjes en keramiek
Afra en Pim Doodeman - van der Gulik Schilderijen, keramiek en knuffels
21 Jitty Bijl Handvastwater 19 Janny Edelenbosch-Smak Portretten en stillevens in acryl en olieverf
Gerda Gravenstein Vazen, kussens en schorten van spijkerstof
Rianne Hoeve Kussens en kleden
Elly Maris-van Wel (19 mei) Schilderijen
Marieke Rezelman Sieraden, beschilderde bekers, klokken, collages op spiegel- en fotolijsten
22 Alice en Cees de Vries Handvastwater 17 Kunstgebeuren (19 mei) Schilderijen
Jettie v/d Zwet (26 mei) Bronzen beelden
23 Fam. Roosendaal Handvastwater 32 Ineke Koomen Kussens, schelpen kransen en diverse handwerken
Halina Koztowska Schilderijen, kaarten, papierbloemen en boeken
24 Fam. Stavenuiter Noordergracht 68 Dhr. Bleeker Olieverfschilderijen
Paulus Potter Schilderijen
Aad Sneeboer Houtdraaien, inclusief demonstratie
25 Boerderij Esdėgė-Reigersdaalh Noorderweg 15 Bewoners boerderij Diverse producten
Leo Besseling Schilderijen
26 Astrid de Jong-Bakker (19 mei) Heiligeweg 3 Handen in 1 voor Congo (19 mei) Babysokjes, handdoekjes, eigen gemaakte jam en ansichtkaarten