Hieronder vindt u het programma voor 2017.

Nr. Tuinbezitter Adres Kunstenaar / Hobbyist Kunst / Hobby
1 Ineke Macke Oude Gracht 2a Ineke Macke Keramiek / Schilderen
Marjan Timmer
Annelies van Bruggen
2 De Brasserie Westerstraat 164 Peter Hartog Airbrush
Mandy Hogervorst Bloemen in olieverf op doek, getekende portretten
Marijke Jelles Keramiek
Juliet Nan Zelfgemaakte zeepjes
3 Annet Langedijk (20 mei) Oude Gracht 13 Annet Langedijk (20 mei) Trooost gedichtenbundels en wenskaarten
Ilona Palasthy Schilderijen en keramiek
4 Marian de Vries Oude Gracht 23 Willie Politiek-de Vries Pover art en papierschilderijen in collage techniek
5 Ina en Niels Singeling Oude Gracht 28 Ina en Niels Singeling Keramiek, ruimtelijke viltobjecten (vogels/vissen)
Nel Stam Zelf ontworpen kaarten
Liesbeth Singeling Glaskunstwerk
6 Annelies Goos en Tino Haakman Exterpad 25 Jolanda Rosa Bian Schilderijen
Annet Stibbe Glasfusen
Bets de Vries-Dekker Keramiek
Netty van der Staay (20 mei) Beeldhouwen en keramiek
Willy Lonis Haken en breien (tassen)
7 Fam. van Til Venuslaan 21 Wil Oud Keramiek
Maarten Vet Voornamelijk schilderijen
8 Trudy en Wouter Ephraïm Venuslaan 86 Trudy en Wouter Ephraïm Keramiek en gedichten
Lies Pasveer Viltcreaties
Gerda Derksen (27 mei) Origami
9 Martina van Nent Venuslaan 90 Afra en Pim Doodeman - van der Gulik Schilderijen en Keramiek
Liesbeth en Cindy Over de Linden/ van Es Sieraden
Rina de Jong Zelfgemaakte poppenkleertjes
10 Arie en Yvon Haakman-Rienderhoff Venuslaan 74 Yvon en Ilse Rienderhoff Vilttassen en Baby Born kledingcollectie en vaste (rots)planten
Carin Korse (20 mei) Keramische beelden/objecten
Marijke Zijlstra-Rienderhoff Miniatuur huiskamers
Loes Robbemond Diverse objecten van gerecyclede materialen
Marjon Hand (20 mei) Mozaïek/glas in lood en tiffany
11 Maud Scharley (20 mei) Drie Zalmen 6 Emma Kraaij Tekeningen paarden
Ramon Papa (20 mei) Dioramabouw militaria schaal 1 : 87
12 Merike Frese Drie Zalmen 4 Jaap Jongejans Aquarellen van schepen en landschappen
13 Fam. van Marle Oude Gracht 61 Fam. van Marle Workshops mostert en chocopasta
Adrina Broer (20 mei) Luiertaart, kaarten, handdoeken vouwen
14 Peter en Hilda Groot (20 mei) Oude Gracht 61a Henk Groot (20 mei) Schilderijen
15 Margriet Ursem Hemeltje 13 Margriet Ursem Aquarellen
16 Fam. Burger Oude Gracht 67 Marijke Engels-Freeke (27 mei) Sieraden
Ellen Mulder (20 mei) Sieraden
Piet Visser Schilderijen
17 Fam. Botman-Groen Hoenderpad 19 Andrea Botman-Groen Aquarellen
Lucie van Vliet (27 mei) 3D kaarten en doosjes maken (papier)
18 Johan en Anneke Sijtsma (20 mei) Hoenderpad 16 Loes Molenaar (20 mei) Beelden van keramiek
Corina Sas (20 mei) Sieraden van oud bestek
19 Jan de Graaf Hoenderpad 14 Ton Rood Wagonladingen spoor G
Pamela Rood Schilderijen en miniatuur gerechtjes van fimo klei
Michel Wentink Aquarel en olieverfschilderijen
20 Henneke van de Wateringen Exterpad 24 Henneke van de Wateringen Stilte fotografie
Lisa Hoogeveen 3D herinnerings schilderijen
21 Alice de Vries Handvastwater 17 Hugo van Lelyveld Kunstwerken
22 Jitty Bijl Handvastwater 19 Groei en Bloei Plantenverkoop / Ledenwerving
Elly Maris-van Wel Schilderijen
Rianne Hoeve Quiltachtige wandkleden
Marieke Rezelman Sieraden, spiegels, klokken en glasmozaïek
23 Tinie Bart Handvastwater 25 Lisbeth van Lintel Tekenen en schilderen
Bets Deen Keramiek
Ike Peerdeman Kaarten en cadeauartikelen
Pauline Neitemeier Gehaakte creaties
Jet Rood Foto's, gedichten en beweringen, kleifiguren
24 Fam. Stavenuiter Noordergracht 68 Dhr. Bleeker Olieverf schilderijen
Paulus Potter Schilderijen
Aad Sneeboer Houtdraaien, inclusief demonstratie
25 Marleen Fröhlich Noordergracht 60 Marleen Fröhlich Keramiek en vaste planten
26 Mechie Gronheid Noordergracht 58
(Toegang via nr. 60)
Jeanet Saueressig Handgevormd keramiek
Rosa Limburg Schilderijen en tekeningen van cursisten seniorenschool
Bette Vertelman Textiel
27 Martijn Zentveld en Debby Bakker Noordergracht 56
(Toegang via nr. 60)
Bets Tool Keramiek
RIBW Steunpunt Enkhuizen Diverse (handwerk) producten
28 Marijtje Dangermond Noordergracht 14 Marijtje Dangermond Beelden van powertex
Willy Pickkers Schilderijen
Mies Brouwer Breiwerk en geboortekaartjes
29 Boerderij Esdégé-Reigersdaal Noorderweg 15 Boerderij Esdégé-Reigersdaal Schilderijen
30 Frans van Leeuwen Oudegracht 45 Ilona Palasthy Schilderijen en keramiek
Eva Wolkers Autonoom en tekeningen